...:: MANIFESTACIJE I SMOTRE 2009. godine ::...
Predstavljamo slijedeće manifestacije i smotre u VUKOVARSKO-SRIJEMSKOJ ŽUPANIJI . Puno dobrih i zanimljivih događaja iz raznih područja: kulture, turizma, gospodarstva ... za svakoga po nešto. Nadamo se da će vam ovo pomoći da izaberete što ćete posjetiti ....
.................................................................................................

1. Zimsko spremanje - Antin ( siječanj )
ORGANIZATOR: KUD «LELA I VLADIMIR MATANOVIĆ»
KONTAKT: Stjepan Belić, 032/580-305, 091/789-4864

2. Susreti dramskih amatera VSŽ - Retkovci ( siječanj-veljača )
ORGANIZATOR: ZAKUD I KUD "SLOGA" RETKOVCI
KONTAKT: Zvonimir Šinjori, 032/209-086, 098/525-786

3. Mladost i ljepota slavonije - Stari Mikanovci ( veljača )
ORGANIZATOR: KUD  «ŠOKADIJA»
KONTAKT: Marko Martinović, 032/210-237, 098/569-496

4. Šokačko sijelo - Županja ( veljača )
ORGANIZATOR: GRAD ŽUPANJA
KONTAKT: VLADO MAROŠEVIĆ, 032/831-125

5. Poklade su i ludi su dani - Svinjarevci ( veljača )
ORGANIZATOR: KUD "Dukati" Svinjarevci
KONTAKT: Anica Božić, 032/550-017

6. Susret tradicijskih glazbala - Ilača ( travanj )
ORGANIZATOR: KUD  «MATIJA GUBEC»
KONTAKT: Karalić Josip, 032/521-096, 098/431-424

7. Sve se čaje okupiše - Ivankovo ( travanj )
ORGANIZATOR: KUD «IVAN GORAN KOVAČIĆ» Ivankovo
KONTAKT: Robert Čuljak  
  
8. Zagorje v' srcu - Jarmina (travanj)
ORGANIZATOR: KUD «ZVONKO BAN»
KONTAKT: Vera Petrovečki , 098/171-2879, 032/215-569

9. Sijelo pučkih pisaca - Đeletovci ( svibanj )
ORGANIZATOR: KUD «GRANČICA»
KONTAKT: Jelica Piperković, 032/354-392, 098/269-226

10. Otočko proljeće - Otok ( svibanj-srpanj )
ORGANIZATOR: G R A D   O T O K
KONTAKT: (032) 394 756, (032) 394 145

11. Memorijal Robert Bajtal Vinkovci ( svibanj )
ORGANIZATOR: KUD  «LISINSKI»
KONTAKT: Danijel Šota, 098/270-444

12. Dani općine Nijemci  - «Divan je kićeni Srijem» ( svibanj-srpanj )
ORGANIZATOR: TZ NIJEMCI
KONTAKT: Martin Božanović, 099/214-55-09

13. Smotra folklora nacionalnih manjina - Stari Jankovci ( svibanj )
ORGANIZATOR: KUD  «JANKOVCI»
KONTAKT: Aleksandar Nović, 032/540-114, 098/161-9595

14. Smotra folklora CHAK - Čakovci ( svibanj )
ORGANIZATOR: KUD  «PETÖFI  SANDOR»
KONTAKT: Karlo Haupt, 032/534-066

15. Srijemsko kolo - Berak ( svibanj )
ORGANIZATOR: KUD «ZRINSKI» Berak
KONTAKT: Tatjana Penavić, 032/536-067, 091/935-8226

16. Igre na Bedenku - Vođinci ( lipanj )
ORGANIZATOR: KUD «MLADOST»
KONTAKT: Franjo Japelj, 098/760-025

17. Konji bijelci - Babina Greda ( lipanj )
ORGANIZATOR: Konjogojstvena udruga Babina Greda
KONTAKT: Đuro Gregorević, 032/855-085

18. Petrovačko zvono - Petrovci ( lipanj )
ORGANIZATOR: KUD  «JOAKIM HARDI»
KONTAKT: Miroslav Kolbas, 098/924-8336

19. Listaj lipo stara - Tordinci ( lipanj )
ORGANIZATOR: KUD  «ZRINSKI»
KONTAKT: Tomislav Vidinović, 032/580-152, 098/975-9262

20. Bogdanovačke folklorne večeri - Bogdanovci (lipanj )
ORGANIZATOR: KUD «SELJAČKA  SLOGA»
KONTAKT: Zdravko Lazić, 032/576-094, 098/193-3299  
  
21. Raspjevana cvelferija ( srpanj )
ORGANIZATOR: naizmjenično KUD-ovi mjesta Drenovci, Đurići, Gunja, Posavski Podgajci,
Račinovci, Rajevo Selo, Soljani, Strošinci, Vrbanja,
KONTAKT: tajnici Općina i predsjednici KUD-ova

22. Žetvene svečanosti - Cerna ( kolovoz )
ORGANIZATOR: KUD  «TOMISLAV»
KONTAKT: Ivica Čop, 032/843-444, 098/941-7170           

23. Iločka berba grožđa - Ilok ( rujan )
ORGANIZATOR: GRAD ILOK
KONTAKT: 032/592-950

24. Vinkovačke jeseni - Vinkovci ( rujan )
ORGANIZATOR: ZAKUD VINKOVCI
KONTAKT: Stjepan Đurković, 032/334-635

25. Miholjski dani - Lovas ( listopad )
ORGANIZATOR: OPĆINA LOVAS
KONTAKT: Tanja Paša, 032/525-096

26. Večeri Dr. Matije Bačića Babina Greda ( prosinac )
ORGANIZATOR: KUD «MIJAT  STOJANOVIĆ»
KONTAKT: Mato Knežević, 032/854-211, 098/919-1095



 



Copyright (2005) - ZAKUD